Hotel Morawa

Miejsce Twojego wypoczynku

Strefa SPA & Welness

Hotel Morawa proponuje swoim gościom odpoczynek w basenie o wymiarach 15m x 5m, pełnym atrakcji wodnych, takich jak masaże, bicze wodne, jacuzzi. Zapraszamy również do gabinetu masażu oferującego szeroką gamę masaży oraz akupresurę. oraz.

Strefa SPA

Obiekt posiada strefę Wellness & SPA, w skład której wchodzą: klimatyczny domek saunowy zewnętrzny, a w nim:

 

  • Sauna sucha (zwana również fińską),
  • Sauna parowa (zwana łaźnią rzymską),
  • Balia na zimną wodę,
  • Prysznic,
  • Strefa relaksacyjna: leżaki, siedziska, relaksacyjna muzyka oraz taras z ławeczką i pięknymi widokami na góry.
  • Ponadto od 2016 roku dysponować będziemy sauną na podczerwień z systemem głębokiego wnikania ciepła INFARED.

spa spa1 spa2 spa3 spa_5886 spa_5903 spa_5907 spa_6103 spa_6122 spa_9007

Sauna fińska, parowa oraz infrared

Zdrowotne właściwości korzystania saun są znane i stosowane już od epoki kamienia. Podczas wizyty w saunie temperatura organizmu podnosi się, a narządy wewnętrzne wpadają w stan lekkiej gorączki. Stan ten, wymusza na nich produkcję ciałek odpornościowych, które skutecznie walczą z wszelkimi bakteriami i wirusami. Skutkiem wizyty w saunie jest również rozluźnienie mięśni oraz lepsze ukrwienie i oczyszczenie skóry. Nie sposób nie wspomnieć tu również o relaksacyjnych właściwościach sauny, która potrafi odprężyć nawet po najbardziej stresującym i męczącym dniu.

Hotel Morawa oferuje Państwu trzy rodzaje saun:

Sauna fińska (sucha) – Nagrzewa się do temperatury nawet 100 stopni Celsjusza. Jednocześnie wilgotność w saunie jest utrzymywana na bardzo niskim poziomie 10-15%.

Sauna parowa (łaźnia) – Temperatura w saunie utrzymana jest na poziomie około 50 – 65 stopni Celsujsza. Wilgotność w saunie jest jednak znacznie większa i utrzymana na poziomie około 40 – 50%.

Sauna infrared – Sauna nagrzewana jest do temperatury około 60 stopni Celsujsza. Ma podobne właściwości jak sauna sucha, jest jednak dużo bezpieczniejsza dla osób mających problemy z sercem.

BgMax

Pogoda rozsuwana

icon