Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
11°C
Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Tło bannera

O nas

Data przyjazdu
20 wrzesień 2019
Data wyjazdu
21 wrzesień 2019

Hotel Morawa znajduje się zaledwie kilka kilometrów od całej infrastruktury należącej do Czarna Góra Resort. Kameralna okolica i atrakcje w zasięgu ręki to luksus, który pomaga dobrze odpocząć!

Wyjątkowy obiekt poznaj nasze atrakcje

Hotel Morawa każdego miesiąca przyciąga w swoje progi turystów z całego kraju. Obecność licznych atrakcji, dobrze wyposażonej strefy Spa&Wellness a także licznych obiektów sportowych, czyni z tego ośrodka wyjątkowy kompleks. Do istotnych zalet należy również obecność różnorodnych sal, w których można zorganizować spotkania biznesowe, konferencje, ślub lub inną imprezę okolicznościową.

Wyjątkowy obiekt
Wyjątkowy obiekt
Wyjątkowy obiekt
13 km bezpiecznych nartostrad
3,5 ha terenu
do nauki jazdy
czyste powietrze przez 365 dni w roku
piękne trasy rowerowe i spacerowe

Pieszo, rowerem, nad wodą tak jak lubisz!

Hotel Morawa to doskonała baza wypadowa wycieczek i wypraw turystycznych. Bliskość oraz wielość dostępnych szlaków, zarówno pieszych jak i rowerowych, to możliwość spędzenia aktywnego czasu na wybranym poziomie trudności. Spokojniejszy czas można spędzić nad pobliskim Zalewem w Starej Morawie. Na miejscu czekają kajaki, rowerki wodne, wake park oraz pomosty i molo z wieżą widokową, a także szerokie plaże i trawniki.

Pieszo, rowerem, nad wodą
Pieszo, rowerem, nad wodą
Pieszo, rowerem, nad wodą

Białe szaleństwo dla każdego

Jeździsz na nartach lub snowboardzie? W pobliżu Hotelu Morawa czeka na Ciebie ośrodek narciarski Czarna Góra Resort. To aż 20 tras, pięć polan narciarskich, sześć wyciągów, trzy koleje linowe oraz cztery taśmy. Początkujący, mali i duzi, mogą skorzystać z nauki pod okiem profesjonalnych instruktorów. Ci, którzy chcieliby trochę poszaleć, dobrze będą się bawili w Snow Parku. Natomiast zaawansowani narciarze dobrze będą się czuli na czarnych szlakach -  trasa A z pewnością dostarczy adrenaliny!

Białe szaleństwo
Białe szaleństwo
Białe szaleństwo

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

1
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 306 76 46
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij