Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
3°C
Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Hotel Morawa, Stronie Śląskie
Tło bannera

O nas

Data przyjazdu
15 listopad 2019
Data wyjazdu
16 listopad 2019

Hotel Morawa znajduje się zaledwie kilka kilometrów od całej infrastruktury należącej do Czarna Góra Resort. Kameralna okolica i atrakcje w zasięgu ręki to luksus, który pomaga dobrze odpocząć!

Wyjątkowy obiekt poznaj nasze atrakcje

Hotel Morawa każdego miesiąca przyciąga w swoje progi turystów z całego kraju. Obecność licznych atrakcji, dobrze wyposażonej strefy Spa&Wellness a także licznych obiektów sportowych, czyni z tego ośrodka wyjątkowy kompleks. Do istotnych zalet należy również obecność różnorodnych sal, w których można zorganizować spotkania biznesowe, konferencje, ślub lub inną imprezę okolicznościową.

Wyjątkowy obiekt
Wyjątkowy obiekt
Wyjątkowy obiekt

Białe szaleństwo dla każdego

Jeździsz na nartach lub snowboardzie? W pobliżu Hotelu Morawa czeka na Ciebie ośrodek narciarski Czarna Góra Resort. To aż 20 tras, pięć polan narciarskich, sześć wyciągów, trzy koleje linowe oraz cztery taśmy. Początkujący, mali i duzi, mogą skorzystać z nauki pod okiem profesjonalnych instruktorów. Ci, którzy chcieliby trochę poszaleć, dobrze będą się bawili w Snow Parku. Natomiast zaawansowani narciarze dobrze będą się czuli na czarnych szlakach -  trasa A z pewnością dostarczy adrenaliny!

Białe szaleństwo
Białe szaleństwo
Białe szaleństwo
13 km bezpiecznych nartostrad
3,5 ha terenu
do nauki jazdy
czyste powietrze przez 365 dni w roku
piękne trasy rowerowe i spacerowe

Pieszo, rowerem, nad wodą tak jak lubisz!

Hotel Morawa to doskonała baza wypadowa wycieczek i wypraw turystycznych. Bliskość oraz wielość dostępnych szlaków, zarówno pieszych jak i rowerowych, to możliwość spędzenia aktywnego czasu na wybranym poziomie trudności. Spokojniejszy czas można spędzić nad pobliskim Zalewem w Starej Morawie. Na miejscu czekają kajaki, rowerki wodne, wake park oraz pomosty i molo z wieżą widokową, a także szerokie plaże i trawniki.

Pieszo, rowerem, nad wodą
Pieszo, rowerem, nad wodą
Pieszo, rowerem, nad wodą

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

1
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 306 76 46
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij